Gönderen Konu: Genel Sohbet  (Okunma sayısı 37999 defa)

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
Ynt: Genel Sohbet
« YANITLA #260 : Ağu 05, 2017, 10:59:15 »
Güle güle git Güle güle gel..
Macera seninle olsun iyi dinlenmeler buralar bizde merak etme gözün arkada kalmasın..

Arrive derçi :D
The Professional
Doderic Cotton

Aramil

• Ortak
  • - 5 -
« YANITLA #261 : Ağu 08, 2017, 22:25:50 »
Selam Gençlik,

Han tasarımı muhteşem olmuş ya, özlemişim valla. Emeğine sağlık İlkerim
How shall we leave the lost road,
Time's getting short so follow me,
A leader's task so clearly,
To find a path out of the dark

Inilius Narteroth

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #262 : Ağu 09, 2017, 01:09:00 »
Selam sana Anroth'un ve Kara Miğfer Hanı'nın gerçek efendisi!

Han bence de böyle güzel oldu. Güle güle zaman geçirelim. Artık boş buldukça devam ederim buranın geliştirilmesine.

Yakında NokaGame'e dönebiliriz, ben de burasıyla kafa dağıtmış oldum. Ama tabii önce benim şu işler bir bitsin.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #263 : Ağu 10, 2017, 20:22:38 »
Sevgili Han tayfası bu gece bir kaç günlüğüne başka diyarlara maceraya çıkıyorum handa pek gözükmeye bilirim beni soran olursa yakın zaman da buralarda olur dersiniz sağlıcakla kalın macera sizinle olsun.
The Professional
Doderic Cotton

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #264 : Ağu 11, 2017, 10:05:02 »
Güle güle git dostum. Temiz havayı içine çek. Ben senin yerine bakarım, kara püsküllüleri de idare ederim.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #265 : Ara 01, 2017, 09:46:03 »
Evet arkadaşlar, periyodik toplantımız için insiyatif zarlarını atıyorum.

Aramil 1d20 : 6, toplam sonuç 6

Iraneth 1d20 : 4, toplam sonuç 4

Kharnos 1d20 : 9, toplam sonuç 9

Zulkhir 1d20 : 10, toplam sonuç 10
Franz Kafka

Rom

• Yolcu
  • - 1 -
« YANITLA #266 : Tem 30, 2019, 16:47:39 »
Selam yoldaşlar! Siz yokken ortalığı bir güzel derleyip topladık, süpürüp temizledik. Laf aramızda, Kharnos beni çok çalıştırdı. :'( Ama artık biraz keyif çatmanın zamanı geldi.  ;D

Bugün içecekler müesseseden. Keyfini çıkarın.

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #267 : Eyl 08, 2019, 20:46:46 »
Güney diyarlarını kapsayan kısa bir gezintinin ardından hana (ve her türlü çalışmamın başına) geri döndüm. Yeniden burada olmak güzel.

Eylül ortasına kadar işlerim çok yoğun. Ama sonrasında yeni oyunlar için plan yapalım.
Franz Kafka

Kemal

• Yoldaş
  • - 1 -
« YANITLA #268 : Şub 02, 2022, 03:18:33 »
Selam,
Kara Miğfer'i uzun süredir üye olmadan takip ediyordum. Vakti zamanında sizlerin açmış olduğu konuları, yaratmış olduğu evrenleri; karakterleri, hikâyeleri, vs. okuyordum. Sayın Kharnos'un "Atölye" kategorisinde "The Cold Frontier" bölümünü açtığını gördükten sonra da açıkçası hemen üye olmak istedim. Takip etmeye devam ediyorum.  :)

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #269 : Şub 02, 2022, 09:31:18 »
Buralarda yeni bir yoldaş görmeyeli epey olmuştu, hoş geldin Kemal.
İki yıldır uzağındaydım hanın. Şimdi geri döndüm. Tayfa da yakında burada olur. Daha bir sürü öykümüz, yazacak çizecek şeylerimiz var, ömrümüz, vaktimiz yettiğince burada tasarlamaya, anlatmaya ve eğlenmeye devam edeceğiz. Takipte, sohbette kal  :)
Franz Kafka

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #270 : Oca 27, 2023, 00:58:59 »
Selam ahali.

Hayatla ilgili meseleler beni bir süredir epey meşgul ettiği için salonumuzu biraz sessiz bıraktım. Bu arada vakit buldukça Anroth'taki kütüphanelere uğradım. Notlar aldım, yazdım, çizdim, tasarladım.

2023 yılının her açıdan bir uyanış ve aydınlanış olacağına inanıyor, kenarda köşede, gölgede kalmış ne varsa gün yüzüne çıkarmayı umuyorum bu yıl.

Windows oyunu The Cold Frontier'ın demosu biraz geç kaldı, ama yavaş yavaş geliyor arkadaşlar.

Anberath hem yenilenmiş bir diyar, hem de bir masaüstü rol oyunu sistemi olarak ufuktan bizlere göz kırpıyor. RPG oyunu denen şeye yeni bir soluk getireceğine dair ümidim var.

Ve NokaGame. Bir toz bulutunun altında kaldı ama unutulmadı. NokaGame Master Edition, biz her ne kadar Gölgeler Zamanı'na devam edemez hâlde olsak da, bugüne kadarki en yalın ve anlaşılır hâliyle masalara geri geliyor.

İnceden bir hareketlenmenin vaktidir artık.

Hepinize sevgiler.
Franz Kafka

accordion-centenary