Gönderen Konu: Şapka  (Okunma sayısı 2372 defa)

Kharnos

  • Narrator
  • - 21 -
  • İleti: 771
Şapka
« : Ağu 14, 2017, 14:17:28 »

Şapka

Kara Miğfer Hanı, bir grup fantazya meraklısının maddi ve manevî imkanlarıyla varlığını sürdüren bir portal/forumdur. Forum ekibi olarak Kara Miğfer Hanı'nın içeriği, tasarımı ve güvenliği için çalışmakta, masraflarını da karşılamaktayız. Yapacağınız küçük bir bağış, bu sakin ve gölgeli mekanın ömrünü uzatacak, imkanlarını genişletecektir. Bu sebeple şapkamızı yeniden açıyoruz.

Kara Miğfer Hanı'na destek olan bir kullanıcı, "Destekçi" hesabına sahip olur. Destekçi hesabı edinmiş olan bir kullanıcı, takip eden bir yıllık süre boyunca forumun birkaç küçük ek imkanından faydalanabilir hâle gelir.Destekçi Hesabı Ayrıcalıkları

1) Destekçiler forum içerisinde sağ tıklama yapabilirler.

2) Destekçiler forumda yazdıkları iletileri taslak olarak kaydedebilir. Bir destekçi, taslak olarak kaydettiği bir iletiye kendi profilinden ulaşabilir. (Profil > Kimlik Bilgileri > Taslakları Göster)

3) Destekçiler, forumda yer alan konulardan istediklerini favori listesine ekleyebilir ve ana menüdeki "Favoriler" düğmesini kullanarak bu konulara hızlı erişim sağlayabilir.

4) Destekçiler, kendi profil bilgilerini diğer kullanıcılardan gizleyebilir. Bir destekçi profilini gizlerken filtre kullanarak profilinin hangi kullanıcı grupları tarafından görülebileceğini ayarlayabilir. (Profil > Profili Düzenle > Hesap Ayarları)

5) Destekçiler, foruma yolladıkları iletilerde (yolladıkları andan itibaren) 24 saatlik bir süre boyunca düzenleme yapabilirler.
Nasıl Destek Olurum?

Destekçi kademesinin bir yıllık bedeli 5,00 $'dır.
Geçerli bir hesap numarası için lütfen buraya tıklayarak forum yöneticisiyle temas kurunuz.

Destekleriniz için teşekkür eder, size her zaman minnettar kalacağımızı bilmenizi isteriz.

Kara Miğfer Hanı Yönetimi
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka