Gönderen Konu: Jacob  (Okunma sayısı 292 defa)

CalahanRedSky

• Awakened
  • - 4 -
Jacob
« : Şub 06, 2016, 14:59:17 »
Adım Jacob, soyadım var mı diye sorarsanız: Bilmiyorum. Aslında gördüğüm hiç bir ırkdaşımın da soyadı yoktu. Gerçi yakın zamanda hafızamı kaybettim; belki bu toplumumuzla alakalı bir şeydir. Dediklerim biraz saçma oldu; sonuçta kim olduğumu bile bilmiyorum ama gelmiş burada soyadımıza takılıyorum anasını satayım. Benimki de laf işte. Siz çok takılmayın bana.

Şimdi siz belki de toplumumuzdan bahsedeceğimi filan düşünüyorsunuz. Dürüst olalım; eğer siz biliyorsanız ben dinlemeye hazırım. Hayır benim anlatacağım 4 tane koduğumunun manyağının beni sürüklediği maceralar olacak! Aslında macera demek doğru değil, biliyor musunuz? Bunlar kamikaze amına koyayım! Ulan hiç bilmediğimiz bir dünyaya düşmüşüz; bu herifler götümüze nereden kazık soktururuz diye gezinip duruyorlar!

Ben iki kere ölümden döndüm, biliyor musunuz? İki kere! Lan altı üstü 15 gündür buradayız ve adamlar beni iki kere neredeyse öldüreceklerdi!

Her gün düşünüyorum, peki akıllanıyorlar mı diye? Tabii ki hayır! Gün geçtikçe daha da manyaklaşıyorlar. Yok efendim adamların evlerine girelim, vay efendim şunda kitap varmış onu alalım. Lan sana ne el âlemin kitabından! Eğer çok ihtiyacı varsa gitsin alsın; seni veya beni ne ilgilendirir!

Belki de yanlarından ayrılmalıyım. Ne bileyim ücra bir yer bulurum, sessiz sakin yaşarım. Kadınlarla aram hiç iyi olmamıştır ama belki evlenirim bile lan! Bak bu da ayrı bir muhabbet. Gruptakilerden biri de sapık çıktı arkadaş! Adam dişi olan her şeye yazıyor, herif ayrım gözetmiyor lan! Açıkçası iyi ki saçım uzun değil diyorum. Bu sapık gece karıştırır arada beni de götürür yoksa...
Ideas never die!