Gönderen Konu: D&D Next Tanıtım / Playtest  (Okunma sayısı 1421 defa)

Kharnos

• Narrator
  • - 21 -
D&D Next Tanıtım / Playtest
« : Haz 01, 2012, 11:40:08 »
Merhaba. Uzun süredir durgun ve sessiz olan salonumuzda yeni bir etkinlik oluşturmak niyetindeyim. Bildiğiniz üzere D&D Next Playtest dökümanları yayınlandı. Tepkiler genel olarak olumlu. Sistem, çoğunluğun hoşuna giden yenilikler getirmiş durumda. Şu ana kadar sistemle alakalı bildiklerimiz son derece kısıtlı olsa da, sistemin neye benzeyeceğini az çok anlamış bulunmaktayız.

Bu işe gönül vermiş olan herkesi, D&D Next'i beraberce inceleyip, konuşup tartışacağımız bir buluşmaya davet ediyorum. Sizlere sistemi anlatmanın yanı sıra, bugüne kadar yazılmış olan makalelerden ve dizayn ekibinin gelecekteki planlarından da bahsetmek isterim. Çünkü okuduklarım gerçekten heyecan verici olmaya başladı.

Bir de hazır adventure yayınladılar, "Caves of Chaos". İlgilenen herkesi, hazır yaratılmış olan beş farklı karakterden birini seçerek canlandıracağı bir ısınma turuna davet edeceğim. Karakter yaratma kuralları henüz yayınlanmadı, bu yüzden eldekilerle idare etmeliyiz. Ama karakterleri inceledim ve beğendim.

Böyle bir buluşmanın faydalı olabileceğini düşünen ve katılmak isteyen herkes lütfen bu başlık altında ses versin. Yeri ve zamanı burada ayarlayalım. Herkes davetlidir.

Yazgan'a (anasazi), deneme oyunu fikrinin tohumlarını serptiği için teşekkür ederim.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

anasazi

• Loremaster
  • - 3 -
  • our tale begins...
Ynt: Kara Miğfer Hanı - D&D Next Tanıtım / Playtest
« Yanıtla #1 : Haz 01, 2012, 13:28:49 »
Playtestte wizard karakterimle yer almak isterim :)
When you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you.

Vetrinus

• Loremaster
  • - 8 -
« Yanıtla #2 : Haz 01, 2012, 19:45:37 »
Denemek için heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyim :)
J'alre

Kharnos

• Narrator
  • - 21 -
« Yanıtla #3 : Ağu 17, 2012, 12:54:49 »
D&D Next'in ikinci sürümünü ilgilenen herkese tanıtmak, ayrıca Unutulmuş Diyarlar'da birkaç oyun sürecek küçük bir Campaign açmak ve oyun hakkında ön bilgi vermek niyetindeyiz. Bu etkinliğe katılmak isteyen bütün Kara Miğfer Hanı sakinlerini, hep birlikte ayarlayacağımız bir buluşmaya davet ediyoruz. O gün hep birlikte sistem üzerine yoğunlaşır, playtest Campaign'i için de gün belirleriz. Tarih konusunda önerilerinizi lütfen özel mesaj yoluyla belirtiniz.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

Kharnos

• Narrator
  • - 21 -
« Yanıtla #4 : Eki 08, 2012, 12:16:09 »
D&D Next'i bir yandan öğrenmek, bir yandan da analiz ederek geri bildirimde bulunabilmek amacıyla planladığımız aktivitemizi nihayet başlatmış bulunuyoruz. Bizleri Buzyeli Vadisi'nin soğuk ve acımasız ortamında yalnız bırakmayan tüm dostlara, ayrıca katkılarından ve katlandıkları zahmetten dolayı Vetrinus ve MinGorad'a sonsuz teşekkürler.
Franz Kafka