Gönderen Konu: Eski Dünyanın Orduları  (Okunma sayısı 694 defa)

Ryle

• Loremaster
  • - 6 -
  • Ryle`
Eski Dünyanın Orduları
« : Tem 18, 2011, 12:50:18 »
Herkese Selam.
     Frpnet'te günlerce reklamlarının verildiği bir Fantastik-Bilim Kurgu filmi. Filmin süresi 28 dakika olmakla beraber bayağı bir derin konuyu iyi özetleyebilmiş gibi gördüm. Filmin tam içeriğini anlatmayıp sizi biraz meraklandırmak istiyorum. Film bir insanın amansızca savaşmasını, hiç bilmediği yerlerde hiç bilmediği ve "Cellat" diye adlandırdığı bir adamla savaşını ve bu savaştan kurtuluşun yollarını arayışını anlatıyor. Filmin sonunda devam edebileceği sinyali verildi. Film 2 öğrenci tarafından hiçbir sponsor veya prodüksiyon desteği olmadan çekilmiş ve  ilk Türk orta metrajlı bağımsız bir bilimkurgu filmidir. Gerçekten gelişmiş ve başarılı görsel efektlerle donatılmış film, göz kamaştıracak savaş sahnelerine sahip. Ayrıca bu görsel efektlerin hepsi ve müziklerde filmin yönetmenin imzasını taşıyor. 

Filmin yönetmeni İsmail Kemal Çiftçioğlu, görüntü yönetmeni Cezmi Kardaş, oyuncuları ise Tuncay Çakmanus, Çilem Özel, İsmail Kemal Çiftçioğlu, Metin Yağlı ve Yavuz Sinan İleri.

Fazla uzatmadan filmin linkini veriyorum. Sizin de bir bakmanızı isterim.

http://vimeo.com/25959059

Saygılarımla.
Terazinin iki tarafında kimin durdugunun önemi yoktur, önemli olan kefeyi tutan demir.