-

Âlemlerarası bir sürgüne mahkûm olan Noka halkı eve dönme mücadelesi vermektedir. Ama bu süreçte hem hafızlarını, hem de yollarını kaybederler.
-

Doderic, Inilius ve Merl kendi geçmişlerinden kaçmakta olan üç yabancıdır. Kader onları kuzeyin soğuk illerinde buluşturur ve tehlikeli Riag Verhaal yoluna sürükler.
-

Strium kayıp. Çalınmış. Engard’ın öfkesi adayı titretiyor. Kral Avellan Anroth’lu liderlerle ilgili ağza alınmayacak şeyler söylüyor. Strium'u bizim çaldığımızı düşünüyorlar.
-
Wizards of the Coast

Dünyaca ünlü rol yapma oyunu Dungeons & Dragons ile ilgili bilgilendirme ve tartışmalar. Faerûn veya Flanaess gibi diyarlarla ilgili faydalı bilgiler.
-
Kara Miğfer Hanı

Kara Miğfer Hanı ekibi tarafından yaratılan, yazılan ve oynanan kurgusal oyun dünyasıdır. Anberath'a dair her türlü yazıya ve bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.
-
Kara Miğfer Hanı

NokaGame kartlarla oynanan, yaratıcı oyunculuğa ve anlatımlara açık bir hikâye anlatma ve rol yapma oyunudur. Kara Miğfer Hanı tarafından geliştirilmektedir.
-
Kara Miğfer Hanı

Kara Miğfer Hanı tarafından tasarlanan, masaüstü rol yapma oyunlarında kullanabileceğiniz karakter kağıtları, DM not sayfaları veya oyun matları gibi materyaller.
-

Bu bölümde Gnome Stew makalelerinin Türkçe çevirilerini okuyabilirsiniz. | In this board you can read Turkish translations of Gnome Stew articles.