Gönderen Konu: Genel Sohbet  (Okunma sayısı 38632 defa)

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
Genel Sohbet
« : Eki 25, 2009, 22:21:58 »
Merhaba Kara Miğfer sakinleri! Bundan böyle konuşmak istediğiniz ve herhangi bir kategoriye sokamadığınız her türlü genel konuyu burada dile getirebilirsiniz. Hazır yazmaya başlamışken siftahı da ben atayım :)

Görmüş olduğunuz üzere kısa bir süre önce "Şehir Rehberi" adlı bir başlık açarak Dimnor şehri hakkında bilgi verdim. Tabii böyle konuları tekelime almak gibi bir niyetim yok. Eğer isterseniz siz de Gölge Diyarlar'ın değişik yerlerinden tutabilir, başka bir şehir (veya diyarlara ait herhangi bir konu) üzerinde yazılar yazabilirsiniz. "Şehir Rehberi" başlığı şu anda kilitlidir, bu yüzden eğer bir şehri ele almak isterseniz lütfen benimle temasa geçin. Eğer başka bir konu hakkında bilgi vermek istiyorsanız çekinmeden yeni bir başlık açabilirsiniz. Şu andan itibaren Gölge Diyarlar'ı istediğiniz gibi şekillendirme şansına sahipsiniz. Şehirler, toplumlar, ünlü karakterler, bilindik yapılar, tarih, coğrafya, sanat, teknoloji veya yemekler gibi aklınıza gelebilecek her türlü konuda yazılar yazabilirsiniz.

Saygılar
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

CalahanRedSky

• Ortak
  • - 4 -
Ynt: Genel Sohbet
« YANITLA #1 : Eki 27, 2009, 13:30:10 »
Merhaba arkadaşlar. En sonunda evin işlerini hallettim ve internetim de bağlandı. Artık daha fazla aktif olacağımı bilmenizi isterim. :) Hadi hepinizi çok öptüm
Ideas never die!

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #2 : Kas 13, 2009, 00:23:05 »
Pathfinder'ın canavar ansiklopedisi Bestiary nihayet elimize ulaştı. Tasarım süper. Canavar seçimleri süper. Sadece resimlerine bakmak için bile bu kitabı alabilirsiniz. Kural kitabını hala bekliyoruz. Sevgiler! :) 
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #3 : Kas 13, 2009, 00:26:25 »
Hadi hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan  ;)
The Professional
Doderic Cotton

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #4 : Kas 13, 2009, 00:27:53 »
Ben gerçekten "güle güle" kullanacağım da, sizin suratınız ne hal alacak onu kestiremiyorum :) Öperim!
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #5 : Kas 13, 2009, 00:31:06 »
 :-\ :'( :-[ :o :( >:( bunlardan herhangi biri oluruz kısmet artık napalım
The Professional
Doderic Cotton

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #6 : Kas 13, 2009, 00:32:04 »
Onlardan birisi olmanız hala yaşıyor olmanız anlamına geliyor ama :D
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #7 : Kas 13, 2009, 00:33:54 »
Yaşıyorsak bi sebebi vardır elbet ama çok istersen öldürmek de senin elinde degil midir?
The Professional
Doderic Cotton

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #8 : Kas 13, 2009, 00:46:04 »
Yok ben öyle bir DM değilim Zulkhir'im. Ama aramızda öyle DM'ler de yok değil yani. Bakınız Danhezbon Nadrak adlı NPC, bakınız sonu gelmeyen kara elf askerleri. Birinin kulaklarını çınlattım ben kaçayım yavaştan :)

NOT: Danhezbon Nadrak kişisi, daha sonradan Calahan adı ile FRP oyunlarımızda boy göstermeye devam etmiştir.
Franz Kafka

Vetrinus

• Yolcu
  • - 7 -
« YANITLA #9 : Kas 13, 2009, 12:09:07 »
Seç beğen yolla :) Hayırlı olsun senin adına :)
J'alre

Aramil

• Ortak
  • - 5 -
« YANITLA #10 : Kas 14, 2009, 00:55:16 »
Danhezbon Nadrak bir FRP katliamıdır:)
How shall we leave the lost road,
Time's getting short so follow me,
A leader's task so clearly,
To find a path out of the dark

Inilius Narteroth

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #11 : Kas 14, 2009, 00:58:01 »
Hem Level 20 Fighter hem de Level 20 Wizard olabilen "Danhezbon Nadrak" hakkında böyle konuşmayalım lütfen. O kadar çabalamış adam, emeğe saygı gösterelim Aramil :D :D
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #12 : Kas 14, 2009, 11:33:56 »
Ben bu Danhezbon Nadrak'ı nereden hatırlıyorum yahu  ;D
The Professional
Doderic Cotton

Vetrinus

• Yolcu
  • - 7 -
« YANITLA #13 : Kas 14, 2009, 15:36:02 »
Ohaa öyle bir karakter mi var oldu? 20 fighter, 20 wizard, değişik :)
J'alre

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #14 : Kas 14, 2009, 17:18:26 »
Bizim FRP geçmişimizde daha neler neler oldu bir bilsen... :D
Franz Kafka

CalahanRedSky

• Ortak
  • - 4 -
« YANITLA #15 : Kas 14, 2009, 17:59:43 »
Olayı abartıya dönüştürmeyelim. Danhezbon Nadrak denilen kişi level 10 wizard, level 10 fighterdı. Fakat benim karakteri kullanış biçimim onu birazcık abartılı göstermiş olabilir. Bunun yanı sıra bu konuda beni suçlamayın, benim gibi bir insanın DM olması yönünde oy kullanmış insanları suçlayın lütfen! :)
Ideas never die!

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #16 : Kas 14, 2009, 18:14:43 »
Danhezbon Nadrak, kağıt üstünde Lvl 10 Wiz / Lvl 10 Ftr olabilir, ama oyunda sanki Lvl 20 Wiz / Lvl 20 Ftr gibi takılıyor, her iki ustalıkta da kralını tanımıyordu :D Serkan alınmıyorsundur umarım, ben de dahil her DM'in böyle "hatırlanası" adamları veya olayları oluyor mutlaka. Bak ne güzel anı olmuş konuşup gülümsüyoruz biraz :)
Franz Kafka

CalahanRedSky

• Ortak
  • - 4 -
« YANITLA #17 : Kas 14, 2009, 23:24:09 »
Yok alınmıyorum Kharnos arkadaşım. Sadece benim DM'lik kariyerim çok kısa olmasına rağmen incileri senin uçsuz bucaksız kariyerininkilerden daha çoktur. :) Bunun farkındalığıyla azıcık bir rahatsızlık hissettim. Neden DM'lik yapmışım ki ben sorusuna verebileceğim bir yanıt arıyorum kafamda. :)
Ideas never die!

Vetrinus

• Yolcu
  • - 7 -
« YANITLA #18 : Kas 15, 2009, 13:07:45 »
 İlker'in hatırlanası karakterleri (Bkz: Kara elf oyunu) :)
J'alre

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #19 : Kas 15, 2009, 19:28:02 »
O karakterlerin bir kısmı R.A. Salvatore'un karakterleridir, yanlış anlaşılma olmasın :) Ama benim de psikopat karakterlerim olmadı değil.
Franz Kafka