Gönderen Konu: Kitap Önerisi  (Okunma sayısı 3884 defa)

Aramil

• Ortak
  • - 5 -
Kitap Önerisi
« : Ağu 27, 2017, 00:50:15 »
Merhaba han sakinleri,

Uzun zamandır fantastik edebiyattan uzağım ancak bu aralar vakit buldukça biraz kitap okumak istiyorum. Önerebileceğiniz güzel kitaplar olursa sevinirim.

Not: Yüzüklerin efendisi hayranıyım :)
How shall we leave the lost road,
Time's getting short so follow me,
A leader's task so clearly,
To find a path out of the dark

Inilius Narteroth

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
Ynt: Kitap Önerisi
« YANITLA #1 : Ağu 27, 2017, 12:06:12 »
Kralkatili Güncesi ile yeşil vadilere muhteşem bir dönüş yapabilirsin. İlk kitap "Rüzgarın Adı". Çok başarılı. Yakında dizi olacak.

Grendel adlı eseri öneririm bir de. Çok enteresan geldi bana. Beowulf destanını canavarın perspektifinden anlatıyor. O da çok başarılı.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #2 : Ağu 28, 2017, 09:51:20 »
Seri kitap istersende Elenium ve Tamuli üçlemelerini peş peşe patlat. Birinci seri Elenium ikinci seri Tamuli
Biyoğrafi okumayı seviyosanda Alex'in biyoğrafisini okuya bilirsin sürükleyici ve etkileyici :D
The Professional
Doderic Cotton

Kharnos

• Hancı
  • - 19 -
« YANITLA #3 : Ağu 28, 2017, 10:28:48 »
Elenium'u (ve aynı şekilde Tamuli'yi) kitabevlerinde bulmak zor. Tamuli'yi okumadım ama Elenium gerçekten çok başarılı bir seri. Her fantazya severin mutlaka okuması gerekir. Eğer düşünürsen öncelikle internette bir araştır Fadılım. Çarşıya bir çıkayım da şu kitapları alıp geleyim dersen elin boş dönebilirsin.
Belirli bir noktadan sonra artık geriye dönüş yoktur. İşte bu noktaya erişmek gerekir.
Franz Kafka

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #4 : Ağu 28, 2017, 13:50:26 »
Elenium'u internette bulabilirsin Tamuli bende var en az Elenium kadar başarılı birinci kitabı bitirmek üzereyim grup Eleniumdaki performansından hiç bir şey kaybetmeden devam etmekte :D
The Professional
Doderic Cotton

ZulkhiR

• Ortak
  • - 7 -
« YANITLA #5 : Ağu 29, 2017, 19:00:42 »
https://www.ilknokta.com/david-eddings/elenium-uclemesi-uc-kitap-takim-elmas-taht-yakut-sovalye-safir-gul.htm

Fadılım düşünürsen Elenium üçlemesi şuan burda satışta fiyatıda fena değil Tamuli bende var okuyunca sana veririm
The Professional
Doderic Cotton

Aramil

• Ortak
  • - 5 -
« YANITLA #6 : Ağu 29, 2017, 23:44:30 »
Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim. İki seriyi de biraz inceledim ve ikisini de baya bi övmüşler. Okumaya başladığımda burdan düşüncelerimi burdan paylaşacağım. Tekrar teşekkür ederim.
How shall we leave the lost road,
Time's getting short so follow me,
A leader's task so clearly,
To find a path out of the dark

Inilius Narteroth