Anayurtlarından sürülmüş olan noka halkı eve dönüş mücadelesi vermektedir. Ama bu süreçte hem hafızalarını, hem de yollarını kaybederler.

Kaderleri kuzeyin soğuk yollarında kesişen Doderic, Inilius ve Merl, Riag Dağı'na tırmanmak üzere zorlu ve tehlikeli bir yola koyulur.

Strium adlı kozmik objenin kaybolması Engard Krallığı ile Anroth arasındaki iplerin gerilmesine sebep olur. Bir grup Anroth'lu, işleri yoluna koymak için Engard'a yelken açar.

Escova meclisinin çöle sürgün ettiği Oberon ve Ghared bu ölümcül cezadan kurtulmuş, iki yıl sonra Ateş Denizi yakınlarındaki Daerust'ta ortaya çıkmıştır.

Dünyaca ünlü rol yapma oyunu Dungeons & Dragons ile ilgili bilgilendirme ve tartışmalar. Faerûn gibi diyarlarla ilgili faydalı bilgiler.

Kara Miğfer Hanı ekibi tarafından yaratılan, yazılan ve oynanan kurgusal oyun dünyasıdır. Anberath diyarlarına dair her türlü yazıya ve bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.

NokaGame kartlarla oynanan, yaratıcı oyunculuğa ve anlatımlara açık bir hikâye anlatma ve rol yapma oyunudur. Kara Miğfer Hanı tarafından geliştirilmektedir.

Kara Miğfer Hanı tarafından tasarlanan, masaüstü rol yapma oyunlarında kullanabileceğiniz karakter kağıtları, DM not sayfaları veya oyun matları gibi materyaller.

Bu bölümde Gnome Stew makalelerinin Türkçe çevirilerini okuyabilirsiniz. | In this board you can read Turkish translations of Gnome Stew articles.